Moje stylizacje

2 komentarzy
Dzisiaj chciałabym wam pokazać dwie stylizacje. Mam nadzieję, że się spodobają i przejdźmy do sedna rzeczy. Zainteresowanych zapraszam do czytania dalej.

Obie te stylizacje są na jakieś specjalne wyjścia.

Ta jest taka bardziej na lato, jest w takim stylu jaki uwielbiam. Przede wszystkim piękne neony i ten limonkowy kolor, ale najbardziej z całej stylizacji podobają mi się buty. Sadzę, że do tej kreacji powinniśmy dobrać mocny makijaż, na pewno czerwoną pomadkę. Ta kreacja będzie najbardziej pasować osobom o jasnych włosach, ale nie blond, ale najbardziej dziewczynom, które mają rude włosy. Srebrna biżuteria pasuje dla osób o jasnej karnacji, (czyli zimnej). Wiec podsumowując to kreacja na jakieś fajne wyście, dla osób o rudych i brązowych włosach i jasnej karnacji.

Druga kreacja jest w moim odczuciu jest najlepsza na wesele. Myślę, ze najlepiej będzie wyglądać na blondynkach o niebieskich oczach, ale będzie pasowała też brunetkom. Chyba najlepsza fryzura do tej kreacji to jakiś kok, lub zakręcone włosy. Z całej kreacji najlepsza jest sukienka w takim  nowoczesnym i dziewczęcym stylu. Będzie pasowała dziewczynom o ciemnej karnacji, czyli (ciepłej). Do tej kreacji wystarczy lekki, subtelny makijaż, a błyszczyk powinien być w kolorze jasnego różu.

To tyle na dzisiaj mam nadziej, że się wam podobało. Pamiętajcie, że są to moje pierwsze stylizacje, więc nie są one jeszcze takie idealne obiecuję, że za jakiś czas się wprawie i będą lepsze.
W komentarzach piszcie, która bardziej wam się podoba.

Do zobaczyska.

 

2 komentarze :