Lodovica Comello - Dlaczego ją lubię?

4 komentarzy
Wymyśliłam nową serię postów. A mianowicie "{...}Dlaczego ją lubię?". Każdy na pewno się czasem zastanawia "Dlaczego, ona lubi akurat ją? Przecież ona fatalnie śpiewa." Takie osoby często zaczynają hejtować artystów nie wiedząc o nich tak naprawdę nic. Jeśli nie lubisz Lodo to postaw się na miejscu takiej Syli. I od razu zapowiadam, że nienawidzę hejterów którzy wpisują coś w stylu "Nienawidzę jej bo to gówno". To nie jest żadne uzasadnienie tylko niedojrzałość na tle artystycznym. W tym poście postaram się wam przybliżyć postać Lodovicy Comello oraz wyjaśnić dlaczego ją lubię. Chętnych zapraszam do dalszej części postu...

Czas na biografię Lodovicy:

Lodovica Comello urodziła się w San Daniele del Friuli, we Włoszech. Od najmłodszych lat była szkolona w aktorstwie, tańcu i grze na gitarze. Wzięła udział w trasie Patito Feo Il Mondo di Patty we Włoszech. Studiowała na MAS w Mediolanie. Obecnie mieszka zarówno w Buenos Aires jak i we Włoszech z powodu pracy nad serialem TV Violetta. Jest to jej pierwszy udział w międzynarodowej telewizji. Mówi biegle po włosku, hiszpańsku i angielsku.


W 2011 roku została zaangażowana do odtwarzania roli Franceski Cauviglii w południowoamerykańskiej produkcji telewizyjnej pt. Violetta.

W listopadzie 2012 roku, wraz z resztą obsady zaczęła nagrania do drugiego sezonu serialu, który miał swoją premierę 31 czerwca 2013 roku (w Polsce 21 października 2013 roku). 3 sezon swoją premierę miał natomiast 28 lipca 2014 w Argentynie. W Polsce premiera odbyła się 10 listopada 2014 roku.


1 listopada 2013 roku ukazał się singiel "Universo" z jej debiutanckiego albumu o tej samej nazwie, który miał swoją premierę 19 listopada we Włoszech i Argentynie, w Hiszpanii pojawił się on 26 listopada, 5 marca 2014 roku do Meksyku, zaś 13 marca trafił do Polski. W 2015 aktorka planuje trasę koncertową Lodovica World Tour,która prawdopodobnie obejmie również Polskę,aby wypromować swoją płytę.Lodo lubię przede wszystkim za to że ma fantastyczny głos, uważam, że najlepszy z serialu Violetta,
Dodo nie przywiązuje zbytnio uwagi do mody. Stawia na wygodę, nie lubi nosić rzeczy w których źle się czuje. Kocha jeść słodycze (tak jak ja). Wydała fantastyczną płytę pt. "Universo" i niebawem ukaże się premiera 2 płyty "Mariposa".
Jednymi z moich ulubionych piosenek są :


Do następnego postu...

4 komentarze :