Selena Gomez - Dlaczego ją lubię?

Dodaj komentarz

Wymyśliłam nową serię postów. A mianowicie "{...}Dlaczego ją lubię?". Każdy na pewno się czasem zastanawia "Dlaczego, ona lubi akurat ją? Przecież ona fatalnie śpiewa." Takie osoby często zaczynają hejtować artystów nie wiedząc o nich tak naprawdę nic. Jeśli nie lubisz Seleny to postaw się na miejscu takiej Syli. I od razu zapowiadam, że nienawidzę hejterów którzy wpisują coś w stylu "Nienawidzę jej bo to gówno". To nie jest żadne uzasadnienie tylko niedojrzałość na tle artystycznym. W tym poście postaram się wam przybliżyć postać Seleny Gomez oraz wyjaśnić dlaczego ją lubię. Chętnych zapraszam do dalszej części postu...Selena Maria Gomez (ur 22 lipca 1992), amerykańska aktorka i piosenkarka. Urodzona i wychowana w Grand Prairie w Teksasie , była pierwszą osobą biorącą udział w serii dla dzieci Barney & Friends w roku 2000. W 2007 roku Gomez zyskał sławę w serialu  Disney Channel Czarodzieje z Waverly Place. Wcieliła się w główną postać Alex Russo. W 2012 roku założyła swój zespół, Selena Gomez po podpisaniu umowy z wytwórnią Hollywood Records w 2008 roku; wydała albumy studyjne Kiss and Tell (2009), A Year Without Rain (2010), oraz When the Sun Goes Down (2011) przed rozpoczęciem przerwy w 2012 roku.


Gomez Pracę w przemyśle filmowym w filmach fabularnych, w tym Ramona i Beezus (2010), Monte Carlo (2011) i Hotel Transylvania (2012). Objęła coraz bardziej dojrzały wizerunek publiczny. Jej debiutancki solowy album studyjny Stars Dance (2013). Ten ostatni projekt zadebiutował jako numer jeden na US Billboard 200 i zrodził Billboard Hot 100 czołowej dziesiątki  " Come & Get It ". Gomez rozwiązała kontrakt płytowy z Hollywood Records. Następnie podpisał kontrakt z Interscope Records, aby kontynuować prace nad swoim drugim albumem.


Oprócz rozrywki, Sel brała udział w innych przedsięwzięciach. Pracowała z wieloma organizacjami na cele charytatywne, z UNICEF pracuje od kilku lat. Założyła własną firmę producencką. Jesienią 2010 roku Gomez rozpoczęła swoją linię ubrań "Dream Out Loud" przez Kmart ; Marka dysponuje cały materiał, który został wykonany z Ekologicznego lub  pochodzących z recyklingu.materiałów. W 2011 roku wydała debiutanckie perfumy. Od początku swojej kariery muzycznej, Gomez sprzedała szacunkowo 2,8 milionów płyt i 18,1 mln singli. 


Lubię Selenę za wszystko, jest utalentowana wokalnie, a zwłaszcza aktorsko.
Ma wspaniały styl a co najważniejsze ubiera się dla siebie i nie uważa się za ikonę mody.
Udziela się charytatywnie. Pomaga swoim fanom i jest dla nich miła. Występuje w moim ulubionym filmie "Monte Carlo".  Tak na marginesie, widziałam wiele stron "anty fani Seleny", zrobią wszystko bz oczernić Sel - nie udaje im się.


Podobał wam się post? Co myślicie o Selenie Gomez?

0 komentarze :

Prześlij komentarz