Gorączka lodu

Dodaj komentarz
Moja ukochana Kraina lodu druga część .
Zwiastun:


Wiadomości:

Frozen Fever: czyli Gorączka Lodu w kinach już od 13 marca! Film krótkometrażowy z postaciami znanymi z Krainy Lodu będzie pokazywany przed Kopciuszkiem - innym filmem Disneya, którego premierę zapowiedziano na marzec. 

Krótki film będzie opowieścią o urodzinach Anny, dla której w tym dniu Elsa i Kristoff zgotowali wspaniałe przyjęcie! Ten dzień będzie pełen wrażeń i nieoczekiwanych prezentów, choć nie wszystkie okażą się trafione. Gości jak zwykle rozweseli i rozczuli Olaf, którego uwagę całkowicie pochłonie ogromny i przepyszny urodzinowy tort…


W „Gorączce lodu” ponownie usłyszymy gwiazdy obsady „Krainy lodu”: Annę Cieślak jako Anną i niezapomnianego Czesława Mozila w roli Olafa.

Potwierdzono już także, że powstanie Kraina Lodu 2 - pełnometrażowy dalszy ciąg opowieści o Annie, Elsie i Olafie. Nie ujawniono jednak żadnych bliższych szczegółów, włącznie z przybliżoną datą w której film miałby się pojawić w kinach.

Zdjęcia:                                                                                                       / Maja <3

0 komentarze :

Prześlij komentarz