Maraton Filmowy, czyli moje hobby

7 komentarzy

Witajcie w 2016!! Na początku krótko tylko, życzę Wam, aby rozpoczynający się właśnie rok był jak najlepszy, lepszy od wcześniejszych. Mam nadzieję, że z Wami wszystko ok, zapraszam do rozwinięcia postu.

Zgodnie z tytułem, dzisiaj kilka słów o filmach. Ja osobiście jestem wielką fanką filmografii. Oglądam dużo filmów, później kilka przedstawię. A więc tak, nie mam jakiegoś jednego gatunku, którego się ściśle trzymam, jestem otwarta na nowe propozycje. Mogę zarówno obejrzeć film fantastyczny, jak i wzruszające romansidło. Mam kilka ulubionych filmów, nie są one tylko z jednego gatunku. Nie mogłam zdecydować się na jeden, więc opiszę kilka.

1. Gwiazd naszych wina.

Romans z połączeniem lekkiej komedii. Para nastolatków poznaje się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka. Hazel i Gus łączy uczucie, jednak na ich drodze staje ciężka choroba. Czy dadzą radę?  Bardzo polecam, zarówno film jak i książkę, która bardzo wciąga. Okay? Okay.

2. Sala Samobójców.

Coś zupełnie z innej beczki. Polski film, który oglądałam dziesiątki razy. Pojawił się tu dlatego, że moim zdaniem jest... po prostu prawdziwy. Nastoletni Dominik jest popularny, ma przyjaciół, dziewczynę. Wszystko jednak wali się na głowę, gdy dochodzi do nieprzyjemnych incydentów. Chłopak poznaje w internecie tajemniczą Sylvię, która wprowadza go do wirtualnej Sali Samobójców. Bardzo polecam, film jak najbardziej godny pojawienia się na mojej liście.


3. Niezgodna  

Fantastyka w połączeniu z Science Fiction i Romansem.

Przyszłość. Miasto podzielone na pięć frakcji. Prawość, Erudycja, Altruizm, Życzliwość i Nieustraszoność. Beatrice wychowana wśród Altruistów wybiera drogę Nieustraszonych. Jednak szybko tego pożałuje. Nic dodać nic ująć, film bardzo dobry, zdecydowanie polecam.


4. Harry Potter.

Klasyka.Nie będę nawet opisywać, film jak i książka są częścią mnie. Kocham, kocham, kocham. Jeśli ktoś tego nie widział... na co czekasz? Do oglądania!!


5.Igrzyska Śmierci. 

Fantastyczny film. Fantastyka, Science Fiction, Romans i przygoda w jednym. Po prostu marzenie ❤


6. Kolekcjoner.

Wow... to, że odważyłam się wrócić do tego filmu... obejrzałam go dwa razy. Dwa razy śmiertelnego przerażenia. Otóż czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałam. Film bardzo psychologiczny, straszny, jednak ta mieszanka wyszła idealna. Kolekcjoner jest czymś, czego nie da się od tak zapomnieć. Zdecydowanie film dla tych z mocnymi nerwami. Polecam? Tak.


Zachęcam do opisania swoich ulubionych filmów! 


7 komentarzy :

 1. Muszę wreszcie zobaczyć Igrzyska Śmierci. Wstyd, ale jeszcze nie widziałam :)

  Pozdrawiam
  http://kobietanaemigracji.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. Super są te filmy! Pozytywny blog. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam niezgodna i zbuntowaną oraz chyba wszystkie filmy z Tatumem.

  larossee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię z twoich propozycji Niezgodną, Igrzyska Śmierci i Gwiazd naszych wina :)

  http://marysiaofficialblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 5. Thank you for sharing and updating!

  I will come to look at this issue and look forward to!

  Recommend a game to you, and have time to go and see, search sites: RS Gold and Old School RS Gold

  OdpowiedzUsuń